• Kastamonu Milli Emlak Müdürlüğü taşınmaz malların (kamu konutları) satış ihaleleri 2886 sayılı Kanunun 45. maddesi uyarınca açık teklif usulü ile hizalarında gösterilen gün ve saatlerde Çevre Şehircilik İl Müdürlüğü Kuzeykent Mahallesi Alparslan Türkeş Bulvarı No:57 Merkez / Kastamonu adresindeki binasının 1. katında bulunan ihale komisyon huzurunda yapılacaktır.
 • Kastamonu Milli Emlak Müdürlüğü taşınmaz malların (kamu konutları) satış ihaleleri 2886 sayılı Kanunun 45. maddesi uyarınca Çevre Şehircilik İl Müdürlüğü Kuzeykent Mahallesi Alparslan Türkeş Bulvarı No:57 Merkez / Kastamonu adresindeki binasının 1. katında bulunan ihale komisyon huzurunda yapılacaktır.
  İhale İlanları Arşivi 21 Haziran 2021 Pazartesi / detaylı bilgi
 • 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu'nun 51/g maddesine göre PAZARLIK USULÜ ile 28/07/2021 tarih ve saat 11.00'da Kastamonu Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Kuzeykent Mahallesi Alparslan Türkeş Bulvarı No:57 Merkez/KASTAMONU adresindeki binasının 1. katında bulunan ihale salonunda ARSA KARŞILIĞI İNŞAAT İHALESİ yapılacaktır.
  İhale İlanları Arşivi 17 Haziran 2021 Perşembe / detaylı bilgi
 • Çerkeş Organize Sanayi Bölgesi, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı 2020 Yılı Sosyal Gelişmeyi Destekleme Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Çankırı İli Çerkeş İlçesi, 19 Mayıs Çok Programlı Anadolu Lisesi'nde Eğitim Atölyeleri Makine Ekipman Temini için mal alımı ihalesi yapılacaktır.
  İhale İlanları Arşivi 14 Haziran 2021 Pazartesi / detaylı bilgi
 • Çerkeş Sanayi Bölgesi T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı 2020 Yılı Sosyal Gelişmeyi Destekleme Programı kapsamında sağlanan destek ile Eğitim Atölyesi Küçük Ölçekli Tadilat ve Elektrik Altyapısının Güncellenmesi için yapım işi ihale planlanmaktadır.
  İhale İlanları Arşivi 6 Mayıs 2021 Perşembe / detaylı bilgi
Yayınlar ve Dokuman Arşivi
2022 Yılı Sogep Başvuruya Açıldı
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı koordinasyonunda oluşturulan ve yerelde Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) tarafından yürütülen 2022 Yılı Sosyal Gelişmeyi Destekleme Programı (SOGEP) başvuruya açıldı.detaylı bilgi