• Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi koordinasyonunda Atatürk Üniversitesi öncülüğünde 5-6 Mart 2020 tarihlerinde Erzurum'da düzenlenecek Doğu Anadolu Kariyer Fuarı 2020'de, Ajansımız ve Atatürk Üniversitesi işbirliği ile AR-GE/Proje Pazarı ve Yarışması etkinliği düzenlenecektir.
  Duyurular Arşivi 12 Şubat 2020 Çarşamba / detaylı bilgi
 • Zafer Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen Şuhut Kendin Yap Atölyesi projesi ve Kendin Yap Hareketi kapsamında 21 Mart 2020 tarihinde Türkiye'de ilk defa Steam Cup Teachers Şuhut Öğretmenler Arası Ulusal Robotik Yarışması gerçekleştirilecektir.
  Duyurular Arşivi 12 Şubat 2020 Çarşamba / detaylı bilgi
 • Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı ve Van Teknokent işbirliğiyle organize edilen "Ben Girişimciyim" iş fikri yarışması ile teknoloji geliştirme içerikli, ticari değer taşıyan, yenilikçi iş fikirleri olan girişimci adaylarının, ekipleri ile birlikte iş fikirlerini hayata geçirmelerinin teşvik edilmesi amaçlanmaktadır.
  Duyurular Arşivi 28 Ocak 2020 Salı / detaylı bilgi
 • T.C. Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi koordinasyonunda Atatürk Üniversitesi öncülüğünde 5-6 Mart 2020 tarihlerinde Erzurum'da düzenlenecek Doğu Anadolu Kariyer Fuarı 2020'de, Kuzey Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı ve Atatürk Üniversitesi işbirliği ile AR-GE/Proje Pazarı ve Yarışması etkinliği düzenlenecektir.
  Duyurular Arşivi 27 Ocak 2020 Pazartesi / detaylı bilgi
 • Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı’nda 5449 sayılı Kanun ve Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde yapılacak yarışma sınavı ile “1 (bir) İç Denetçi, 7 (yedi) Uzman olmak üzere 2 (iki) Destek Personeli” istihdam edilecektir.
  Duyurular Arşivi 23 Ocak 2020 Perşembe / detaylı bilgi
Yayınlar ve Dokuman Arşivi